DrWidget Gabinet

Gabinet drWidget to znany program służący do kompleksowego zarządzania indywidualną praktyką lub przychodnią lekarską. Teraz można z niego korzystać nie tylko przy pomocy aplikacji webowej, lecz także mobilnej. Obie są dostępne zupełnie za darmo.

Aplikacja mobilna pozwala przeglądać kalendarz wizyt oraz przeprowadzać je w uproszczony sposób – poprzez uzupełnienie pól: „Wywiad”, „Badanie”, „Rozpoznanie opisowe” i „Rozpoznanie wg ICD-10”. Odbywa się to w szybki i wygodny sposób dzięki systemowi podpowiedzi, w który została wyposażona aplikacja.

Co istotne, aplikacja zapewnia dostęp do szczegółowych danych na temat pacjentów danej placówki. Lekarz może przeglądać dokumenty pacjenta oraz pobrać jego kartę, gdzie znajdują się m.in. dane osobowe i medyczne, historia wizyt i zwolnień. Ponadto istnieje możliwość przesłania sfotografowanego dokumentu z telefonu do Gabinetu drWidget – oczywiście plik będzie widoczny także w aplikacji webowej.

To jednak nie wszystko. Przy pomocy aplikacji mobilnej użytkownik może zweryfikować w systemie eWUŚ prawo danej osoby do korzystania ze świadczeń finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Liczne funkcjonalności i inne udogodnienia (np. praktyczne wyszukiwarki) czynią z aplikacji narzędzie skutecznie wspomagające lekarzy w codziennej pracy. Gabinet drWidget wyróżnia się prostą, intuicyjną obsługą – korzystanie z aplikacji z pewnością nikomu nie przysporzy nawet najmniejszych trudności.

DrWidget Gabinet
Pobierz aplikację
Pobierz z App Store Pobierz z Google Play
Screenshots
DrWidget Gabinet – miniaturka zrzutu ekranu DrWidget Gabinet – miniaturka zrzutu ekranu DrWidget Gabinet – miniaturka zrzutu ekranu