MyDr

Już teraz można zadbać o zdrowie bez wychodzenia z domu! Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej MyDr pacjent jest w stałym kontakcie ze swoim lekarzem.

E-wizyta z dowolnego miejsca. Wystarczy telefon z dostępem do internetu i aplikacja MyDr, aby połączyć się z lekarzem i odbyć konsultację w formie wideorozmowy.

Zdalne przedłużanie e-recept. Użytkownik wysyła prośbę o przedłużenie terapii danym lekiem i czeka na reakcję lekarza. Jeśli lekarz wystawi nową e-receptę, kod dostępu pojawi się w aplikacji. W przypadku negatywnego rozpatrzenia prośby – użytkownik otrzyma uzasadnienie odmowy.

Wygodne płatności za wizyty: szybkim przelewem on-line. Dzięki MyDr pacjent ma wgląd w wolne terminy wizyt i może umówić się zaledwie kilkoma kliknięciami. Za wizytę zapłaci bezpiecznie: poprzez Przelewy24.

Z MyDr zawsze na bieżąco! Aplikacja informuje użytkownika o ważnych wydarzeniach, takich jak wystawienie nowej e-recepty czy odwołanie wizyty. W MyDr pacjent znajdzie również historię wizyt wraz z zaleceniami lekarza.

Wystarczy założyć konto w aplikacji albo na stronie mydr.pl i już można zalogować się do swojego zdrowia!

Technologie

Narzędzia:
Java, Objective-C