Java Developer
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwijanie i budowa nowych portali firmy LekSeek
  • Do wyboru zakres obowiązków wg własnych preferencji – backend, frontend, importy danych, interfejsy zewnętrzne, integracja z urządzeniami, integracja z systemami i inne

WYMAGANIA:

  • Umiejętność programowania w języku Java oraz środowisku Eclipse
  • Znajomość baz danych (projektowanie struktur baz danych, optymalizacja zapytań)
  • Doświadczenie w pracy z JSON i asynchronicznym API (projektowanie oraz rozwój)
  • Umiejętność utrzymania kodu zgodnie z standardami obowiązującymi w firmie
  • Mile widziana znajomość J2EE, JavaScript, HTML, DOM, Freemaker, XSLT

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 7-15 tys. PLN
  • Możliwość poznawania nowych technologii oraz rozwijania swoich umiejętności w prawdziwych, komercyjnych projektach w gronie młodych i kreatywnych ludzi
  • Elastyczny grafik pracy, dostosowany do planu studiów
  • Dopłaty do obiadów dla pracowników w naszym biurze przy ul. Puławskiej
  • Oferujemy pełną dowolność w zakresie formy zatrudnienia (np. UoP, B2B, inne).
  • Praca na ul. Puławskiej 465 w Warszawie lub w pokoju na MIMUW

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila rekrutacja.it@lekseek.com