Analiza & UX Design

To nasza specjalność. Tworzymy strony internetowe oraz aplikacje mobilne/ webowe przyjazne i atrakcyjne dla użytkowników, funkcjonalne i użyteczne. Sprawdź, jak powstają nasze realizacje.

ANALIZA

To od niej zaczynamy pracę nad projektem. Analizujemy przede wszystkim potrzeby użytkownika, rynek, konkurencję oraz otoczenie prawne.

MAKIETOWANIE

Drugi krok to stworzenie makiety prezentującej układ poszczególnych elementów strony/ aplikacji. W efekcie oszczędzamy czas i unikamy dodatkowej pracy w dalszych etapach realizacji projektu.

PROTOTYPOWANIE

Klikalny prototyp pozwala klientowi zapoznać się z proponowaną stroną/ aplikacją jeszcze przed jej zaprogramowaniem i wdrożeniem.

Informacje

Przekazuje nam klient. Przedstawia swoją wizję projektu, potrzeby i oczekiwania. Słuchamy uważnie, analizując i wyciągając wnioski. Następnie to my – w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę – przedstawiamy propozycje skutecznych rozwiązań.

Prototypowanie

Prototyp służy nie tylko prezentacji proponowanego projektu. Pozwala także wstępnie testować produkt i modyfikować go tak, aby w efekcie końcowym uzyskać jego maksymalną użyteczność. Prototypowanie to oszczędność czasu i pieniędzy – dzięki wyeliminowaniu konieczności wprowadzania zmian w gotowym i wdrożonym projekcie.

Projektowanie

Nowoczesne, kreatywne, zgodne z trendami. Indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Obejrzyj zrealizowane przez nas projekty i poznaj nasze możliwości!

Zobacz