Ceny Leków

Ceny Leków to bardzo łatwa w obsłudze i wyjątkowo przydatna aplikacja. Za jej pomocą można błyskawicznie znaleźć zamiennik danego leku – wydawanego zarówno na, jak i bez recepty.W tym celu wystarczy w menu aplikacji wybrać opcję „Zeskanuj kod”, a następnie „najechać” telefonem na kod kreskowy danego produktu. Na ekranie pojawi się jego nazwa – po kliknięciu w nią system pokaże rozwijaną listę dostępnych zamienników (lista uwzględnia także zeskanowany produkt – jest zaznaczony na czerwono).

Przy każdym zamienniku podana jest nazwa handlowa oraz nazwa producenta, jak również wielkość opakowania, poziom odpłatności i oczywiście cena. Można także sprawdzić dalsze, szczegółowe informacje o każdym produkcie – również w bardzo prosty i szybki sposób. Wystarczy kliknąć w nazwę produktu – system natychmiast przeniesie nas do aplikacji „Opisy Leków”. Tu znajdziemy wyczerpujące dane o leku, m.in. skład, wskazania, przeciwwskazania, interakcje, jak również jego klasyfikację ATC czy wskazania do refundacji na podstawie ChPL.

Dostęp do tak precyzyjnych danych czyni z opisywanej aplikacji narzędzie użyteczne dla każdego lekarza. Ale doceni ją także pacjent, który szuka tańszego zamiennika leku. Teraz – dzięki aplikacji – można to zrobić jeszcze przed wizytą u lekarza czy w aptece. Co ważne, aplikacja jest bezpłatna.

20 570
Pobrań

Technologie

LekSeek SIM:
Baza Leków
Narzędzia:
Java, Objective-C