Newsletter od ekspertów

dla profesjonalistów

Akademia LekSeek to kompendium wiedzy na temat marketingowych kampanii multichannelowych.

Asystent drWidget – wirtualny doradca lekarzy

Przekazuje informacje o nowościach w programie, wskazówki na temat jego obsługi, ciekawostki z rynku służby zdrowia. Jest także świetnym nośnikiem reklamowym. Jeśli chcesz skutecznie dotrzeć do lekarzy ze swoim przekazem promocyjnym, to Asystent drWidget z pewnością Ci w tym pomoże.

Asystent jest ważną częścią Gabinetu drWidget, czyli popularnego programu do zarządzania placówką medyczną. Jeszcze go nie znasz? Jest zaawansowany technologicznie, a zarazem łatwy w obsłudze. Pozwala lekarzom wygodnie planować czas pracy i sprawnie przeprowadzać wizyty. Natychmiastowy dostęp do wszystkich informacji o pacjencie, obszerna biblioteka gotowych formularzy, system automatycznych podpowiedzi i inne udogodnienia dostępne w programie sprawiają, że lekarz pracuje szybko i efektywnie, oszczędzając do 20% czasu dziennie.

Nic zatem dziwnego, że Gabinet drWidget cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród lekarzy – obecnie korzysta z niego 16 tysięcy użytkowników. Są wśród nich interniści, lekarze rodzinni, ginekolodzy, pediatrzy, okuliści, kardiolodzy, neurolodzy i wielu innych specjalistów. Pracując przy użyciu programu, codziennie korzystają także z usług swojego wirtualnego doradcy – Asystenta drWidget.

To połączenie poradnika i pomocy dla użytkowników. Asystent proponuje lekarzom rozmowy, między innymi na tematy dotyczące obsługi programu. Można tu znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania, związane z różnymi funkcjonalnościami Gabinetu drWidget. Na bieżąco przedstawiane są także pojawiające się w programie ulepszenia, zwiększające komfort obsługi.

Z Asystentem drWidget można porozmawiać również na szereg innych tematów. Przypomina on lekarzom o najważniejszych nowościach z rynku służby zdrowia i zmianach przepisów, wpływających na ich pracę. Podpowiada adresy stron internetowych, na których lekarze mogą znaleźć informacje przydatne w codziennym wypełnianiu obowiązków.

Asystent idealnie sprawdza się także jako nośnik reklam. Może polecić użytkownikom Gabinetu drWidget wybrany produkt jako rekomendowany w danej terapii, opowiedzieć o nowościach dostępnych w aptece bądź o zmianach w odpłatności za produkt związanej z jego pojawieniem się/ zniknięciem z listy refundacyjnej. Co istotne, użytkownicy programu pozytywnie oceniają reklamy pojawiające się w module Asystent, nie są bowiem agresywne i przekazują informacje istotne z punktu widzenia lekarzy.

Warto wiedzieć, że Gabinet drWidget oferuje także szereg innych sposobów skutecznej promocji produktów leczniczych. Chcesz poznać je wszystkie? W takim razie koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Chcesz wdrożyć strategię sprzedaży
multichannel w swojej firmie?

Z LekSeek to nic prostszego!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin. To właśnie dzięki temu możemy zaprojektować dla Ciebie wielokanałową kampanię i kompleksowo ją zrealizować. Bierzemy odpowiedzialność za każdy jej etap - począwszy od kreacji, przez opracowanie rozwiązań marketingowych i informatycznych aż po utrzymanie kontaktu z klientem.
Programowanie
Projektowanie
Utrzymanie
Analiza działań
Reagowanie

Artykuły związane z tematem

Od 1 grudnia zwolnienia tylko w formie elektronicznej

Tradycyjne, papierowe zwolnienia lekarskie właśnie przechodzą do historii. Od 1 grudnia br. obowiązkiem lekarzy będzie wystawianie zwolnień w formie elektronicznej. W realizacji tego obowiązku pomogą lekarzom nowoczesne programy do zarządzania placówką medyczną, takie jak Gabinet drWidget.

Link do źródła

Reklama display czy natywna?

Bez wątpienia każda z nich jest istotna w procesie sprzedaży. Zastanawiasz się, którą wybrać? A może skuteczność kampanii zagwarantuje Ci połączenie reklamy display i natywnej? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule. Przeczytaj koniecznie!

Link do źródła

Coraz więcej wydajemy na reklamę on-line

Marketerzy chętnie inwestują w social media, SEO i SEM. Tak wynika z ogólnopolskiego badania dotyczącego polskiego rynku e-marketingu, zrealizowanego przez WhitePress. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jak Twoja firma plasuje się na tle obecnie panujących trendów.

Link do źródła